Marketing pro začátek podnikání

Začátky bývají těžké. Netušíte, co dělat dříve. Potřebujete se uživit. Dokážeme vám pomáhat konzultačním způsobem, kdy máte přístup k našim specialistům. Umíme snížit časy na naší práci na úplné minimum.

Využijte internet na maximum

Proč začít podnikat právě s námi?

Poměr cena / výkon

Navrhujeme pouze takové aktivity, které by měly přinášet výsledky. Vymýšlíme bezpečné testy, abychom vás finančně neohrozili. Dokážeme vás zapojit. Díky svépomocné práci ušetříte peníze.

Opřete se o 20 let praxe

Spoluzakladatel Radim Hasalík během 20 let nahlédl do 600 různých firem. Sám pomáhal řadě firmám a živnostníkům začít od nuly. Tyto zkušenosti pak přenáší do spolupráce u všech klientů PárMinut.cz.

Chceme růst s vámi

Skrze naše postupy směřujeme k tomu, abychom vám dokázali pomáhat s rozvojem celého vašeho marketingu. Chápeme, že na začátku nemůžeme dělat všechno.

Férové jednání

Neslibujeme zázraky na počkání, ani výsledky. Dokážeme garantovat, že do spolupráce zapojíme zkušené odborníky z našeho týmu. Kromě výsledků klademe důraz i na vaší spokojenost. Kdykoliv se můžete ozvat majitelům PárMinut.cz.

Jak vám pomůžeme?

1. Poznáme se

Potřebujeme vědět, kdo je a není váš zákazník. Jaké hodnoty zákazníkům poskytujete? Co je vaše skutečná odlišnost od konkurence? Proč by si lidé vlastně měli koupit vaše výrobky / služby? Proč vlastně podnikáte? Máte strategii a taktiku? Nebo děláte věci nahodile? A co všechno jste na Internetu už zkusili? Tohle všechno (a mnohem více) pak použijeme během marketingu.

Může se stát, že už během poznávací fáze odhalíme závažné nedostatky, které budou bránit v podnikání uspět. Jakmile na to narazíme, upozorníme vás. Budeme se bavit o tom, jak to řešit.

Pokud bychom se neptali a nevyužili v praxi vaše odpovědi, snížíme šanci na úspěch.

2. Navrhneme směr

Ze všech možností marketingu na internetu namícháme mix, který nám dává smysl. Získáme od vás zpětnou vazbu. Doporučíme, co byste měli dělat a vysvětlíme důvody. Rozdělíme si práci. Řekneme si, kdy lze očekávat výsledky.

Pokud se výsledky nedostaví a spolupráce nebude zisková, budeme to s vámi řešit.

3. Rosteme společně

Když společně přejdeme do fáze zisku a návratnosti, můžeme se začít bavit o dalších krocích. Jsme připraveni vám pomoci v přerodu z malé živnosti do plnohodnotné firmy. Umíme vám zajistit další části marketingu, které nejsou přímo výkonností.

Kdy naše spolupráce přinese očekávané ovoce?

Přáli bychom vám zažít úspěch přes noc. Chtěli bychom, abyste vydělávali co nejdříve to bude možné. Praxe však ukazuje, že je potřeba trpělivosti. Vybudovat úspěšné podnikání může trvat až dva roky. Některé podnikatelské nápady nejsou životaschopné ani po takové době. Snažíme se minimalizovat riziko a dát vám co nejdříve vědět, když to nebude dávat smysl. Máme marketingové postupy a nástroje, které dovedou odhalit šance na možný úspěch. Během spolupráce se opíráme o data.