Tvorba webových stránek a e-shopů

Vytváříme obchodně úspěšné weby a e-shopy. Opíráme se přitom
o zkušenosti s prací pro ESET, DATART, SIKO Koupelny, Bontonland.cz a více než 17 let praxe.U stránek využíváme systém Webflow.com, který používá přes 1 milion webů.

Proč weby a e-shopy právě od nás?

Poměr cena / výkon

Ještě nemáte takové finance, abyste za web / e-shop zaplatili více než 50 000 Kč? Potom jste na správném místě.

Přes 17 let praxe

Dali jsme dohromady postupy, které odlišují úspěšný web / e-shop od neúspěšného. Navíc známe marketing.

Máme výsledky

Weby / e-shopy od nás pomáhají vydělávat. Dodržujeme totiž naše postupy před spuštěním webu / e-shopu.

Podpora i po spuštění

Spuštěním webu / e-shopu práce nekončí. Ukážeme vám další navazující možnosti, které podpoří vaše podnikání.

Jak vám pomůžeme?

Poznáme se

Potřebujeme vědět, kdo je a není váš zákazník. Jaké hodnoty zákazníkům poskytujete? Co je vaše skutečná odlišnost od konkurence? Proč by si lidé vlastně měli koupit vaše výrobky / služby? Proč vlastně podnikáte? Máte strategii a taktiku? Nebo děláte věci nahodile? A co všechno jste na Internetu už zkusili? Tohle všechno (a mnohem více) pak použijeme při vzniku vašeho webu.

Pokud bychom se neptali a nezapracovali vaše odpovědi, vznikne generický web bez odlišnosti. Ztratíte se v davu. Snížíte šance na svůj úspěch.

Vytvoříme web / e-shop

S využitím online služeb jako Solidpixels.cz nebo Webflow.com, připravíme základy webu. V případě vašeho zájmu zařídíme propojení s redakčním systémem Wordpress. Pro e-shopy doporučujeme platformu Shoptet, která je v současné době jedničkou na trhu. Protože se opíráme pouze o čtyři řešení, dokážeme z nich dostat to nejlepší.

Weby / e-shopy od nás můžete volitelně doplnit grafikou na míru. Díky tomu získáte osobitý vzhled, který vám opět pomůže.

Podpora po spuštění

Z praxe můžeme potvrdit, že nově spuštěný web / e-shop sám o sobě fungovat nebude. Jsme úzce propojeni s dalšími týmy, které vám mohou pomoci s navazujícím internetovým marketingem. Vaše hlavní kontaktní osoba zůstane stále stejná, pouze dojde k rozšíření spolupráce. Tato synergie vám ušetří peníze.

Váš web / e-shop připravujeme už s tím, že na to navážou další práce. Tím opět zvětšujeme šanci, že s vaším podnikáním na Internetu budete úspěšní.

Kdy naše spolupráce
přinese očekávané ovoce?

Prakticky ve všech oborech panuje tvrdá konkurence. Celá spolupráce s námi je vymyšlena takovým způsobem, abychom vám pomohli zvýšit pravděpodobnost úspěchu. Je však férové dodat, že nemůžeme ovlivnit všechno. Na výsledcích se bude výrazně podílet kvalita vašeho podnikatelského nápadu, zájem zákazníků, vámi poskytovaná přidaná hodnota pro klienty, stav trhu a další faktory. Navíc musíte počítat s tím, že pouhým spuštěním webu / e-shopu práce nekončí, ale naopak začínají. Bez navazující podpory prakticky nemáte šanci zvítězit.