Vyladíme online marketing

Potřebujete přivést na web zákazníky, kteří odešlou poptávku nebo si objednají na e-shopu? Trápí vás vysoké náklady? Něco nefunguje, jak by mělo? Chcete se posunout dál? Pomůžeme vám.

Využijte internet na maximum

Zajistíme viditelnost
vašeho podnikání

Postaráme se o vaší viditelnost pomocí reklamních kampaní na Google a Seznam.cz. Pomůžeme vám se zbožovými srovnávači jako je Heureka.cz. Zlepšíme dohledatelnost (SEO). Vyladíme to tak, aby to dávalo smysl.

Nastavujeme
lepší měření

Pro důležitá rozhodnutí potřebujete správná data. Umíme nastavit Google Analytics, Google Tag Manager a připravit automatizované reporty. Vše srozumitelně vyhodnotíme.

Rozvíjíme
online marketing

Vylepšujeme weby nebo e-shopy. To může vést k většímu počtu poptávek nebo objednávek. Krok za krokem umíme vyladit marketing na Internetu tak, abyste z něj vytěžili maximum.

Čerpáme ze 20 let zkušeností v marketingu

Spolumajitel agentury, marketér Radim Hasalík, v oboru působí více než 20 let. Společně s Evou Kočí buduje agenturu, která je postavena ověřené praxi.

Opíráme se o práci a zkušenosti 15 dalších specialistů.

Jak vám pomůžeme?

Vyslechneme vás

Online marketing neprodáváme jako rohlíky. Každý náš zákazník má jiné potřeby, obavy a cíle. Během úvodního neplaceného rozhovoru se snažíme zjistit, co by vám mohlo pomoci.

Naplánujeme práci

Marketing v našem podání neslibuje zázraky. Navrhneme prioritní opravy těch největších chyb. Poté začneme systematicky pracovat na zlepšování vaší situace.

Vyhodnocujeme

S našim týmem 15 specialistů pracujeme na vyladění vašeho online marketingu. Ověřujeme společně s vámi, zdali spolupráce přináší výsledky. Pokud výsledky nejsou, zjišťujeme důvody a navrhnujeme řešení.

Kdy naše spolupráce přinese očekávané ovoce?

Opravdu rádi bychom vám zajistili zázračný nárůst objednávek nebo poptávek. Přáli bychom vám zažít úspěch přes noc. Ale neumíme to. Dostávají se k nám zákazníci s marketingem, který je většinou ve špatném stavu. Někdy objevíme i nesprávně nastavené jádro podnikání. Přijde nám fér neslibovat výsledky a zázraky. Trpělivě a systematicky pracujeme na zlepšení vašeho marketingu. Zvyšujeme vaše šance na to, že uspějete. Nejste na to sami, máte se o koho opřít. Přinášíme do vaší živnosti nebo firmy zkušenosti z prací pro více než 600 různých klientů.