Vyladíme online marketing

Potřebujete přivést na web zákazníky, kteří odešlou poptávku nebo si objednají na e-shopu? Trápí vás vysoké náklady? Něco nefunguje, jak by mělo? Chcete se posunout dál? Pomůžeme vám.

Pro Ukrajince konzultace online marketingu zdarma
Chceme symbolicky pomoci válečným uprchlíkům, kteří začínají nový život v Česku, na Slovensku nebo Polsku. Pomůžeme vám s rozjezdem vašeho podnikání v ČR a SR. Ke konzultacím vám poskytneme služby, které získáte pouze za naše přímé náklady. Současně přestáváme poskytovat veškeré marketingové služby ruským fimám. Připojujeme se tím k dalším společnostem jako například ABRA Software, vydavatelství Internet Info a mnohým jiným.

Jste ruští občané a odsuzujete válku na Ukrajině? Odstěhovali jste se nebo opouštíte Rusko? Podpoříme vás také.

Využijte internet na maximum

Zajistíme viditelnost
vašeho podnikání

Postaráme se o vaší viditelnost pomocí reklamních kampaní na Google a Seznam.cz. Pomůžeme vám se zbožovými srovnávači jako je Heureka.cz. Zlepšíme dohledatelnost (SEO). Vyladíme to tak, aby to dávalo smysl.

Nastavujeme
lepší měření

Pro důležitá rozhodnutí potřebujete správná data. Umíme nastavit Google Analytics, Google Tag Manager a připravit automatizované reporty. Vše srozumitelně vyhodnotíme.

Rozvíjíme
online marketing

Vylepšujeme weby nebo e-shopy. To může vést k většímu počtu poptávek nebo objednávek. Krok za krokem umíme vyladit marketing na Internetu tak, abyste z něj vytěžili maximum.

Zkušenosti s více než 400 weby a e-shopy

Spoluzakladatel ParMinut.cz se podílel na spolupráci s firmami jako DATART, SIKO Koupelny, Royal Canin, ESET, Bontonland, Perlička a Flora.

Jak vám pomůžeme?

Vyslechneme vás

Online marketing neprodáváme jako rohlíky. Každý náš zákazník má jiné potřeby, obavy a cíle. Během úvodního neplaceného rozhovoru se snažíme zjistit, co by vám mohlo pomoci.

Naplánujeme práci

Marketing v našem podání neslibuje zázraky. Navrhneme prioritní opravy těch největších chyb. Poté začneme systematicky pracovat na zlepšování vaší situace.

Vyhodnocujeme

S našim týmem 15 specialistů pracujeme na vyladění vašeho online marketingu. Ověřujeme společně s vámi, zdali spolupráce přináší výsledky. Pokud výsledky nejsou, zjišťujeme důvody a navrhnujeme řešení.

Kdy naše spolupráce přinese očekávané ovoce?

Opravdu rádi bychom vám zajistili zázračný nárůst objednávek nebo poptávek. Přáli bychom vám zažít úspěch přes noc. Ale neumíme to. Dostávají se k nám zákazníci s marketingem, který je většinou ve špatném stavu. Někdy objevíme i nesprávně nastavené jádro podnikání. Přijde nám fér neslibovat výsledky a zázraky. Trpělivě a systematicky pracujeme na zlepšení vašeho marketingu. Zvyšujeme vaše šance na to, že uspějete. Nejste na to sami, máte se o koho opřít. Přinášíme do vaší živnosti nebo firmy zkušenosti z prací pro více než 600 různých klientů.