Více než 17 let zkušeností

Hledání chyb v použitelnosti webů portálu Seznam.cz, účast na vývoji nového e-shopu SIKO Koupelny, součást globálního projektu vývoje nového webu ESET.cz a přes 210 otestovaných webů.

Stáhněte si případové studie (PDF)

Využijte internet na maximum

Ukázka nákresu webové aplikace. Pracovali jsme pro dceřinou společnost, která patřila eD system, největšímu IT distributorovi v ČR. Vyvíjeli jsme servisní aplikaci. Žádná taková webová aplikace na českém Internetu neexistovala. Museli jsme proto vše vymyslet od nuly.


Vybrané zkušenosti

ESET CZ

ESET - Globální projekt migrace čtyř webů na nový vzhled. Řízení projektu za českou stranu. Příprava stránek ESET.cz. Web obdržel ocenění WebTop 100, přičemž dle porotců byl kladně hodnocen za "přehlednost, nezatěžuje návštěvníky".

Seznam CZ

Seznam.cz - testování webů s milionovou návštěvností. Odhalování chyb použitelnosti webů na Email.cz, Zboží.cz, Stream.cz, Firmy.cz, sAuto.cz, Lide.cz, Spolužáci.cz a dalších webech. Vedení týmu externích testerů.

Datart

DATART - podíl na vývoji nového webu. Doporučení pro úpravy z pohledu použitelnosti na stávajícím webu. Řízení vývoje samostatného mini webu pro Kuchyňská studia.

BontonLand

Bontonland - tradiční prodejce hudebních nosičů využil audit po spuštění webu. Výsledek: zvýšení konverzního poměru a oprava chyb.

Hodnocení zákazníků

"Díky spolupráci došlo k nárůstu našich zákazníků a rozšířili jsme naše aktivity do okolních vesnic. Zájem zákazníků se výrazně navýšil."

Michal Hohaus, zakladatel a majitel firmy Připojen, s. r. o.

"S kvalitou auditu jsem velice spokojen, pomohl mi upozornit na chyby na stránkách a nabídl nezaujatý pohled. Myslím si, že se tato investice vyplatila."

Jiří Pekárek

"Podrobně si pročítám a studuji vaše nápady společně s texty. Je to opravdu dobrá analýza."

Adam Wojnar, majitel Huradosveta.cz