Více než 20 let zkušeností v oboru

Využijte naše zkušenosti z práce pro více než 400 firem a živnostníků. Tyto znalosti přenášíme do spolupráce s vámi.

Poznejte zkušenosti našeho týmu

Hodnocení zákazníků

"Tým parminut.cz mi pomohl s tvorbou jak českého, tak slovenského eshopu. Spolu jsme dali dohromady texty, grafickou stránku, SEO, rozložení prvků na stránce a další všechny potřebné kroky k úspěšnému spuštění. Prošli se mnou samotné spuštění a posléze i nastavení PPC kampaní s následnou správou. Eva Kočí z parminut.cz se mnou vždy řešila jednotlivé kroky, schvalovala si postupy a také časy potřebné pro jejich práci. Spolupráce byla transparentní a viděl jsem, co vše se udělalo nebo se chystá dělat. Spolupráci mohu doporučit."

Tomáš Malík, majitel firmy TTcokolada.cz

"S vaší společností jsme byli spokojeni. Velmi jsme ocenili skvělou a rychlou komunikaci a v jaké podobě chodily návrhy pro zlepšení našich stránek. Vždy jsme se k nim mohli vrátit a udávat si vlastní tempo spolupráce. Plusem byla bezesporu komunikace s více odborníky, které jsme si nemuseli hledat sami, ale byli nám z vaší strany doporučeny. Máme ještě hodně věcí, které musíme dodělat, ale s vaší pomocí jsme si o mnoho jistější. Děkujeme."

Mgr. Tereza Kubíková, Titaniumpro.cz

"Využil jsem pomoc ohledně dvou mých webů: ActionTeam a Paintball Prague. Jednalo se o zlepšování obou webů tak, aby se lidem lépe používaly. Postupně jsme zasáhli do odlišností od konkurence, které jsou nyní lépe prezentované. Upřesnili jsme některá původně neurčitá tvrzení na webu. Změny měly pozitivní dopad na odezvu nových zákazníků. Služby Radima Hasalíka a jeho týmu mohu vřele doporučit."

Ing. Marek Florián, majitel firmy Actionpark.cz

"I přes krátkou spolupráci jsme velmi spokojení s celým týmem parminut. Rychlá odezva na emaily, vstřícná komunikace. Vysvětlení veškeré práce a profesionální pomoc. "

Ondřej a Nela Stloukalovi, spolumajitelé Hafánek

"Spolupráci s panem Hasalíkem mohu jen doporučit, protože jako profesionál umí velmi dobře zanalyzovat aktuální stav „problému" a navrhnout jeho optimální řešení pro zlepšení a případný rozvoj. "

Jakub Svoboda, eshop manager, Naturalpack.cz

"Věřím, že s panem Hasalíkem to nebyla poslední spolupráce, protože i když se mi projekt, který jsem s nim konzultoval, nespustil, jeho přístupem a komplexním myšlením nad danou situací mi ušetřil velmi času a následně i spoustu peněz, které jsem díky němu nemusel nikterak využít. Těším se na možnou další spolupráci s příznivějšími podmínkami projektu. ."

Petr Baudyš, spolumajitel projektu

"Díky spolupráci došlo k nárůstu našich zákazníků a rozšířili jsme naše aktivity do okolních vesnic. Zájem zákazníků se výrazně navýšil."

Michal Hohaus, zakladatel a majitel firmy Připojen, s. r. o.

"S kvalitou auditu jsem velice spokojen, pomohl mi upozornit na chyby na stránkách a nabídl nezaujatý pohled. Myslím si, že se tato investice vyplatila."

Jiří Pekárek

"Podrobně si pročítám a studuji vaše nápady společně s texty. Je to opravdu dobrá analýza."

Adam Wojnar, majitel Huradosveta.cz

"Pana Hasalíka jsem oslovil se žádostí o pomoc s propagací mého projektu. Po jeho rychlé reakci a spoustě zajímavých doporučení jsem usoudil, že můj projekt zatím není ve fázi, kdy se pouštět do finančně náročnější kampaně. Několik nápadů pana Hasalíka si rovněž dokážu zajistit svépomocí. Jsem rád, že až posunu projekt do pokročilejší fáze a vyčerpám všechny možnosti vlastní realizace marketingu, mám se na koho obrátit pro profesionální pomoc s dotažením propagace projektu do finální podoby. Takže za mě palec nahoru a vřele doporučuji."

Ing. Jan Zavadil

"Zatím jsem navázala spolupráci s vybranou copywriterkou pro předělání stávajícího základního obsahu webu. Telefonát s vámi mi hodně pomohl, proto neváhejte poslat mi za váš čas fakturu :-). Váš přístup byl každopádně nejlepší, proto jakmile se pustím do realizace rozvojových marketingových kroků, ráda se na Vás obrátím. Děkuji. "

Jana Sándorová

"Pro podnikatele je těžké se zorientovat ve všech oblastech e-commerce, když se chcete soustředit především na produkt. Pročítání odborných článků a diskuzí je časově náročné. Proto jsem ráda, že jsem mohla využít odborné konzultace s pane Hasalíkem. Probrali jsme důležité kroky pro rozvoj mého podnikání. Jeho odbornost opravdu potvrzuji. Děkuji. ."

Anna Mouchová

"Pana Radima jsme oslovili na spolupráci v oblasti propagace našich výrobků, které nejsou zrovna standardními výrobky, které se prodávají na internetu. Popravdě jsme ho s naším oborem i zaskočili, a i přesto se mu podařilo malými krůčky přivést nové zákazníky a zviditelnit naše produkty. Vždy nám velmi pečlivě a srozumitelně vysvětlil, jaké kroky budou nyní následovat. Nesliboval, že hned budeme několikanásobně mít více zákazníků, ale že se jedná o delší časový úsek, než se změny projeví. Radim nás oslovil především lidským jednáním a vždy se snaží najít to nejlepší řešení pro naši firmu. Doufáme, že i nadále budeme v naší spolupráci pokračovat a již teď se těšíme, jaké další výzvy mu připravíme. Jako vždy se s tím určitě popere na jedničku. "

Zdeněk Novák, majitel firmy VEBRA.cz

"S Panem Radimem Hasalíkem jsem zhruba před dvěma lety konzultoval náš starý web a chtěl jsem poradit ohledně SEO a obecně webu, abychom společně s přítelkyní mohli začít naplňovat svou vizi. I když nebyl SEO specialista, ale markeťák, tak nás pomohl nasměrovat. Podíval se na náš web, řekl co je špatně, kde je prostor pro zlepšení a jednoduše nám poradil. Donutil mě se zamyslet do hloubky a změnit úhel pohledu na celé naše podnikání včetně webu. Tím odstartoval naši cestu k vytvoření největší české osobní značky v osobním rozvoji. Je to opravdu profík ve svém oboru, který se vyzná nejen v marketingu, ale také v mnoha dalších navazujících oborech. "

Jiří Čapovec, spolumajitel projektu Cestarelaxace.cz

"Naše představy o konzultaci s panem Hasalíkem se naplnily. Získali jsme díky němu nestranný pohled na budování našeho projektu ToSevyplati.cz a odkazy na mnoho užitečných nástrojů. Jeho přístup nás motivoval k některým (dle našeho názoru) pozitivním krokům. Velmi také oceňujeme možnost Skype konzultace, která nám ušetřila množství času. ."

Luboš Šavrňák, majitel a provozovatel ToSevyplati.cz

"Spolupráce s Parminut.cz byla nad očekávání přínosná. Potřebovala jsem předělat web a e-shop, který byl zastaralý. Vůbec jsem si s tím nevěděla rady a shodou okolností narazila na Parminut.cz. O můj web se postaralo hned několik lidí od copywriterky, grafika po UX specialistu a všechno do sebe hezky zaklaplo. Výsledkem je přehledný a funkční e-shop. Skvělé je, že si klient na začátku nastaví budget a podle toho se dál pracuje, takže na změnu dosáhne každý, i ten nejmenší živnostník. Vše se dělá postupně a částky jsou rozložené v čase, takže tolik nezasahují do běžného chodu. Pokud tedy potřebujete ohledně webu s čímkoliv pomoct, tak Parminut.cz je přesně to, co hledáte." "

Barbora Diduchová, majitelka firmy

"Agentura ParMinut.cz nám pomohla s celkovým pohledem na marketing. Navrhli pro nás novou marketingovou strategii, která nám určila naše budoucí priority. Připravili také rozbor současné verze webových stránek. Upozornili nás na to, jakým způsobem bychom měli sledovat data o našich zákaznících. Vymysleli nouzové sledování pomocí Google Analytics. Také nám připravili rozbor dle dodaných dat, který potvrzoval vliv placených kampaní na růst počtu odběratelů. Pomáhali nám i s texty. Oceňuji jejich komplexní přístup, přínos dodaných podkladů i pohled na náš marketing. Je před námi ještě hodně práce. Celkově mohu služby ParMinut.cz doporučit."

Marek Vít, spolumajitel firmy

"Nakonec jsme od firmy využili pomalu všechny služby, co nabízí. Firma nám pomohla s online i offline grafikou, s texty (copywriting), nastavit pořádně Shoptet, také jsme potřebovali pomoci s analytikou apod. Bylo toho opravdu hodně. Spolupráci hodnotím jako přínosnou, vždy se schvalují kroky a rozpočet dopředu, takže víme o všem. Když nastane někde nějaký "problém", tak jsem hned informovaný a snaží se vše vyřešit. Jsem naprosto spokojený a firmu Parminut.cz můžu jen vřele doporučit."

Jiří Thiele, spolumajitel firmy

"Po několika změnách marketingových agentur jsme se rozhodli jít cestou freelancerů. Narazili jsme na Radima Hasalíka, velmi dlouho jsme se zapovídali až nás Radim přemluvil využít jeho freelancerovské agentury. Služby PárMinut nám vyhovují a jejich specialisté se o náš výkonnostní marketing starají dobře. Velmi kladně hodnotíme především proaktivní komunikaci naší Meta specialistky. Všem menším firmám PárMinut doporučujeme. Na zakladatele Radima a Evu se můžete kdykoliv obrátit a rádi vám vymyslí ideální řešení na míru." "

Matyáš Dřevo, HumbleWood s.r.o., Dogsie.cz
O spolupráci mluvili také v rozhovoru pro MladyPodnikatel.cz (od 33 minuty).

"Využil jsem pomoc PárMinut primárně v rámci PPC kampaní. V průběhu jsem dostal i různé další konzultace ohledně marketingu. Pomohli mi i s nastavení Google Analytics v4. Oceňuji komunikaci, vždy dostanu odpověď na otázky, a snaží se mi vyjít vstříc. PárMinut mohu doporučit."

Petr Svátek, MercaFestum s.r.o., HI-TEC

"Spolupracujeme s týmem ParMinut.cz na zvýšení organické návštěvnosti mého webu. Vyhovuje mi postupný postup podle předem odsouhlaseného harmonogramu.

Služby mohu doporučit."

Bc. Pavel Rezek, R&F Trade s.r.o., Onlinedispecer.cz

"Firma PárMinut mi pomáhá převážně s kampaněmi na Facebooku, ale mohu se na ně vždy obrátit i s jinými problémy. Určitě bychom toho spolu zvládli více, když by den byl nafukovací :) PPC specialista mi vždy vše vysvětlí a je se mnou ve stálém kontaktu. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tým PárMinut."

Eva Velíšková, firma: Ondřej Šaur Černé Sklo

Děkuji Vám pane Hasalík za skvělé marketingové služby. Vaše rady a náhled na moje téma, které jsem řešila, mi nastínilo cestu, kterou se dát, co mám řešit, zlepšit a co neřesit. Slyšet nestranný pohled je inspirující a moc mi to pomohlo. Vážím si Vašich rad a v budoucnu se na Vás ráda obrátím. Doporučuji Vás dál.

Alena Ellerová, majitelka obchodu se zdravou výživou Naturela - dary přírody

Radim Hasalík mi poradil vhodný postup pro marketing mého výrobku Hangball Trainer. Oproti jiným osloveným marketérům můj produkt pochopil, naladil se více na moje potřeby i možnosti. Velmi rychle se vyznal v poměrně specifickém trhu. Odhadl možné šance na úspěch a srozumitelně vysvětlil, co by bylo potřeba. Vyřešil mi rovněž otázku možného vstupu investora. Také mi pomohl rozhodnout kroky, které se týkají expanze do zahraničí a dal mi zpětnou vazbu ke stávajícímu trhu. Když jsme spolu probírali možné úpravy mého webu, navrhl rovněž nízkorozpočtovou variantu. Tím mi ušetřil peníze. Pokud hledáte zkušeného marketéra, který ke klientům nepřistupuje šablonovitě a dokáže jim vhodným způsobem poradit, mohu Radima Hasalíka vřele doporučit.

Zdeněk Štefko, autor projektu

"Jsme internetový obchod s kosmetikou. V říjnu 2022 jsme předali ParMinut.cz "žezlo" nad naší reklamou. Jsme moc spokojeni s jejich prací. Jejich přístupem, trpělivým vysvětlováním a sestavením plánu a strategie. Prodej se nám navýšil a stabilně se drží po dobu 5 měsíců, s vyjímkou prosince, kdy objednávky byly o 25 % vyšší. Spolupráce je výborná. Firmu jsem si vybrala na základě doporučení a byla to trefa. Děkuji."

Martina Janoušová, majitelka HILDEGARD BRAUKMANN

Před zhruba rokem a půl jsem si vybral agenturu PárMinut.cz, která mne nejvíce zaujala ze všech nabídek na spolupráci. Vše domluvené dodržela a v další spolupráci pokračujeme do dnešní doby a určitě i nadále budeme. Kromě správy kampaní mi pomohla i s analytikou, konzultacemi s úpravami webu a dalšími pracemi. Vím, že mám k dispozici marketéra kdykoliv si vzpomenu a mohu s ním zkonzultovat vše, co v tu chvíli řeším. PárMinut.cz jsou flexibilní a pomůžou mi se všemi mými požadavky. Poradili mi i jak si monitorovat poptávky a vyhodnocovat úspěšnost kampaní. Nyní mám nový nápad na byznys a radím se s nimi raději hned od počátku. Trpělivě odpovídají na všechny mé dotazy. Velmi je doporučuji.

Martin Dolejš, manažer obchodu, Vltavín leas a.s.

Parminut mně otevírají oči ve světě marketingu a tato spolupráce je skvělá s viditelnými výsledky.

Aleš Stloukal, veterinář, Veterinární klinika Na Weilovně

Firmu mohu včele doporučit pro jejich proklientský přístup, dodržování všeho dohodnutého a viditelné výsledky.

Petr Sláma, Kruháč Bořislavka

Radima Hasalíka i firmu PárMinut znám řadu let a jeho práci a erudici mám možnost sledovat dlouhodobě přes FB skupiny, které založil a vybudoval a staly se pro mě zdrojem kontaktu s důležitými informacemi a také ostatními podnikateli a živnostníky. Považuji ho za špičkového profesionála. Po pěti letech podnikání, které se v podstatě pomalu, ale jistě sunulo do problému jsem se na něj obrátil se žádostí o radu a případnou pomoc. Prošli jsme spolu podstatu mého podnikání, hlavní problémy, jeho pohled na věc a pomohl mi s rozhodnutím, co dál. Oceňuji, že Radim jedná na rovinu, i když to může být i nepříjemné. Jednání bylo jasné, upřímné, ale zároveň citlivé a odráželo mnohaleté zkušenosti z oboru. Děkuji.

Zdeněk Bártek, majitel firmy

Panu Hasalíkovi jsem zavolala v době, kdy jsem z podnikání ještě neměla peníze na marketingové služby a jakékoliv odborné poradenství, dokonce ani na vlastní výplatu. Na rovinu jsem mu to řekla, připravená na všechno. Velmi příjemně mě překvapil. Nejenže mě neodmítl, ale probral se mnou mojí stiuaci, a ukázal mi cestu, jak propagovat svůj byznys s téměř nulovými náklady a zároveň efektivně. Zkrátka kudy se vydat za ziskem. Děkuji za férové jednání.

Bc. Helena Šimánková, majitelka obchodu

Parminut.cz mi pomohli získat nové zákazníky prostřednictvím reklamních kampaní ve vyhledávání. Jejich služby jsou pro mě skvělým pomocníkem, protože se s nimi nemusím zabývat odbornými záležitostmi, ale mohu se soustředit na renovaci kuchyní. Co se mi na parminut.cz nejvíce líbí, je to, že se snaží najít řešení, které mi vyhovuje. Díky nim jsem získal mnoho nových zákazníků a jejich reklamy jsou pro mě výborným poměrem cena/výkon. Navíc se mi líbí, že respektují moji pracovní zátěž a nezatěžují mě zbytečnými dotazy. Rád bych tedy vřele doporučil společnost parminut.cz každému řemeslníkovi, který potřebuje získat nové zákazníky a nechce se zabývat složitostmi online marketingu

Erik Jelínek, majitel firmy

Přechod k agentuře PárMinut pro nás znamenal hodně. S předešlou agenturou věci ‚tak nějak fungovaly‘, teď všechno jednoduše ‚funguje‘. PárMinut aktivně doporučuje, kam se zaměřit. Kdykoliv jsou ochotní probrat, co je potřeba, a nabídnout nové, nezaujaté pohledy na věc. Roční spolupráce posunula kupředu nejen náš marketing, ale i nás samotné, protože jsme součástí tohoto procesu.

Centrum Tance