Využijte zkušenosti našeho týmu

Během spolupráce s vámi se opíráme o znalosti našich specialistů. Do týmu vybíráme specialisty s prokazatelnými výsledky. Vše zastřešuje spoluzakladatel s více než 20 lety zkušeností v online marketingu.

Využijte internet na maximum

Vybrané zkušenosti týmu

Větší počet poptávek

Náš PPC specialista zajistil přepravní společnosti 13% meziroční nárůst poptávek. Podařilo se mu snížit náklady na získání jedné poptávky z 1 500 Kč na 800 Kč.

Snížení nákladů

Podíl nákladů na výnosech (PNO) klesl na požadovaných 10 %. U jiného e-shopu se snížilo PNO z 25 % na požadovaných 15 %. Další e-shop vyrostl 3x v tržbách, snížení podílu nákladů na výnosech na 5 %.

Od tisíců do milionů

Zkušenosti s marketingovými rozpočty od 5 000 Kč do 20 milionů Kč. Umíme spolupracovat s živnostníky a malými firmami.

Mezinárodní přesah

Specialisté se podíleli na expanzích do Slovenska, Německa, Velké Británie, Holandska, Francie, Maďarska a Polska. Máme také zkušenosti se spoluprací s lokálními marketéry.

Jak postupujeme?

Ověříme vaše požadavky

Každý podnikatel je jiný. Zjistíme od vás, co přesně chcete řešit. Pokud nám dáte svůj souhlas, můžeme se věnovat i dalším oblastem online marketingu. Dokážeme řešit i strategické záležitosti.

Naplánujeme práce

Schválíme si priority, převezmeme přístupy k reklamním systémům a měření Google Analytics. V případě, že narazíme na nesrovnalosti, upozorníme vás předem.

Ověřujeme výsledky

V průběhu spolupráce neustále kontrolujeme, zdali vám pomáháme vydělávat peníze. Jestliže marketing nepřináší výsledky, vracíme se k jádru podnikání. Umíme také ověřit své vlastní postupy.

Kdy můžete očekávat úspěšnou sklizeň?

Online marketing v našem pojetí je jako ovocný sad. Musí být splněny postupy, které směřují k vytouženému cíli v podobě bohaté sklizni. Nic nelze přeskočit, obejít nebo neřešit. Výsledky nelze předem zaručit. Naše systematická práce v online marketingu zvyšuje šanci na úspěch.