Opravujeme chyby v marketingu

Marketing je jako stavba domu. Když použijete nesprávné postupy a neděláte dobré kroky, dům nebude stát na pevných základech. Prověříme každou klíčovou část marketingu. Ohalíme náměty na zlepšení. Zapracujeme změny. Směřujeme k ziskovosti.

Využijte internet na maximum

Proč svěřit kontrolu marketingu právě nám?

Poměr cena / výkon

Jako první prověřujeme části marketingu, které by měly přinášet výsledky. Pokud je něco potřeba otestovat, navrhujeme bezpečné částky. Nechceme vás finančně ohrozit.

Postaveno na 20 letech praxe

Spolumajitel agentury Radim Hasalík do spolupráce napříč klienty vnáší své zkušenosti z prací pro více než 600 firem různých velikostí. Nemusíme tak objevovat kolo.

Zkušený tým specialistů

Nikdo se na vás nebude učit. Do spolupráce zapojujeme pouze zkušené specialisty, kteří mají fokus na svůj hlavní obor. Vše zastřešují marketéři s přesahem. Dobrou praxi odráží i naše vnitřní postupy.

Pohled na váš byznys

Někdy marketing nefunguje kvůli podnikatelskému záměru. Pokud je to tento důvod, nepomůže vám sebelepší agentura, ani marketér. Umíme to odhalit a včas vás upozornit.

Jak vám pomůžeme?

1. Poznáme se

Abychom vám mohli opravdu pomoci, potřebujeme pochopit vaše podnikání. Chceme vědět, co všechno jste zkoušeli a proč vám to nefungovalo. Potřebujeme informace o vašem trhu a zákaznících.

2. Prozkoumáme situaci

Dobře vyladěný marketing by měl splňovat určitá pravidla a postupy. Máme je v malíku. Prověříme klíčová místa. Nakonec doporučíme konkrétní úpravy, které po schválení můžeme zapracovat.

3. Opravíme nalezené chyby

Naše práce nekončí odevzdáním auditu. Společně s klíčovými profesemi online marektingu umíme zajistit opravu. Také vám doporučíme možné navazující aktivity.

Kdy naše spolupráce přinese očekávané ovoce?

Oprava zásadních chyb v marketingu je pouze začátek. Je to jako stavba domu: postaráme se, aby základy byly v pořádku. Budete-li dále spolupracovat se specialisty online marketingu, výsledky by se měly dostavit. Pokud se nedostaví, budeme to s vámi řešit.