Spolupracujte s námi v našem týmu

Neustále rozšiřujeme náš tým o nové odborníky na internetový marketing. Pomáháme živnostníkům a majitelům malých firem splnit si své sny. Jsme jim nablízku a chováme se zodpovědně k jejich rozpočtu. Snažíme se, aby spolupráce měla návratnost. Můžete být odkudkoliv.

Využijte internet na maximum

Co nabízíme svým kolegům?

Termíny určuje specialista

Termíny vždy stanovují specialisté. Nenecháváme se strhnout nereálnými termíny ze strany klientů. To umožňuje našim členům týmu pracovat ve svém tempu a bez tlaku.

Neřešíte obchodní záležitosti

Specialisté mohou dělat pouze svojí práci. Veškerou administrativu, obchod a klientské jednání máme na starosti my. Za specialistu také řešíme případné reklamace služeb. Věnujete se jen své odbornosti.

Garantujeme proplacení práce

Za svojí práci dostanete zaplaceno i v případě, že klient nám nezaplatí. Na proplacení své práce zbytečně nečekáte. Dle slov našeho kolegy: tak rychlé placení zatím v žádné agentuře nezažil.

Zakládáme si na dobrých vztazích

Chceme, aby se naši kolegové ve spolupráci cítili dobře. Můžete tedy říkat NE (nám i klientům). Během spolupráce se opíráte o své silné stránky. Když vám něco nejde, netlačíme vás do toho.

Koho hledáme do týmu?

Spolehlivé a čestné lidi

Pokud nám něco slíbíte, je potřeba to splnit. Když se vám to splnit nedaří, ozvěte se v předstihu. Jestliže máte o něčem pochybnosti, řekněte to na rovinu. Mluvte pravdu (i když to někdy bolí). Potřebujeme se na vás spolehnout.

Pečlivé spolupracovníky

Chceme dělat svojí práci dobře. Proto nespěcháme, bereme si na vše dostatek času. Rychlost není to, co potřebujeme. Zastavte se, zamyslete se, zkontrolujte si po sobě práci. Přemýšlejte a pak to udělejte.

Úzce zaměřené specialisty

Potřebujeme, abyste byli specialisté pouze na jednu oblast online marketingu. Do týmu si vybíráme různě zkušené odborníky s minimálně dvěma lety zkušeností v oboru. U složitějších situací chceme znát názory více specialistů.

Proč existujeme a jak pomáháme klientům?

Pomáháme živnostníkům a malým firmám. Baví nás na tom, že se podílíme na rozvoji podnikatelských nápadů konkrétních lidí. Tito podnikatelé nemají složité finanční struktury, které odvádí zisky mateřským firmám v zahraničí. Peníze tak zůstávají v ČR. Většinou jsou také mnohem více prozákaznicky naladění. Mají své sny a cíle. Jsou flexibilnější a dovedou rychleji zapracovat naše nápady. Vyžadují větší kreativitu. Bez milionů na reklamu se zkrátka musí o marketingu přemýšlet jinak. Nemohou si dovolit velké agentury a statisícové rozpočty na spolupráci.

Myslíme si, že cesta k úspěchu v podnikání není na počkání. Online marketing je v našem pojetí o testování, zkoušení a rozhodování na základě dat. Děláme pouze etický marketing bez klamání spotřebitelů. Hodně vsázíme na znalosti: marketing stavíme na základě zkušeností členů našeho týmu a 19 let praxe našeho spoluzakladatele. Úzce spolupracujeme se sesterskou agenturou Neologic.cz se kterou sdílíme zkušenosti. Do spolupráce umíme zapojit i současné dodavatele a zaměstnance klienta.

Chceme našim klientům trpělivě a systematicky vyladit všechny části internetového marketingu. Naším cílem je, aby byl marketing ziskový. Navrhujeme jen to, co má smysl a přínos. Děláme jen takovou práci, které sami věříme. Říkáme si: kdyby to byly naše peníze, koupili bychom si to?

Klademe důraz na úvodní obchodní jednání s klientem. Během prvních rozhovorů zjišťujeme očekávání a představy. Když tyto vize nejsou reálné nebo se je nedaří splnit, klienta na to upozorňujeme. Vybíráme si takové klienty, kteří nás vnímají jako partnera a jsou připraveni na rovnocennou spolupráci. Je pro nás důležitá důvěra a vzájemný respekt. Se svými zákazníky mluvíme srozumitelně a na rovinu.

U nás tedy nezažijete klasický agenturní život plný eventů, konferencí, interních školení, porad a tlaku ze strany vedení / klientů. Naši členové týmu mají svobodu v tom, aby dělali co je baví a v čem jsou dobří. Všechno, co je tady napsané, myslíme vážně a řídíme se tím. S pokorou nasloucháme zpětné vazbě našich klientů i spolupracovníků. Pracujeme na sobě a zlepšujeme se. Jsme sami sobě zákazníkem: používáme náš vlastní tým k našemu marketingu.

Jak jsme vznikli?


Značku ParMinut.cz několik let používal spoluzakladatel firmy Radim Hasalík. V listopadu 2019 se mu ozvala jeho kamarádka Eva Kočí. Během mateřské chtěla práci. Společně se domluvili, že vyzkouší vybudovat agenturu pro živnostníky a malé firmy. Zákazníkům se nejdříve účtovalo na Radimovo IČO, 12. 4. 2022 vznikla firma Systematický Marketing, s.r.o.